Ödüllü “Benim için LEGO” Yarışması

Yaz mevsiminin sona ermesi ve okula dönüş döneminin başlaması ile birlikte eğlenceli ödüller ile yaz neşesini devam ettirecek bir yarışma ile karşınızdayız.

 

Yarışmaya Nasıl Katılacaksınız?

Yarışmamız, koşullar dahilinde LEGOsever herkesin katılımına açık. Katılım formunu ve koşulları yazının devamında bulabilirsiniz.

Yapmanız gerekenler ise, en sevdiğiniz LEGO temalarını seçmeniz ve sizin için LEGO’nun ne anlama geldiğini içten bir biçimde ifade etmeniz. Tabii aynı zamanda Instagram hesabımız Brick.tr‘yi de takip etmenizi de bekliyoruz. En beğendiğimiz cevapların sahipleri sevdikleri temalardan ödüllere hak kazanacak.

 

Yarışma Ödülleri

Bu yarışmamızda, 5 yaratıcı okurumuz aşağıdaki setlerden birini kazanacak:

 

Yarışma Katılım Formu

Eğer form açılmıyorsa bu bağlantıya tıklayarak da katılabilirsiniz.

 

Yarışma Koşulları

Tüm katılımcılar bu koşulları kabul etmiş sayılır.

  1. Yarışmaya sadece Brick.tr Instagram hesabını takip eden ve Türkiye Cumuriyeti sınırları içerisinde yaşayan 18 yaşından büyük kişiler katılabilir.
  2. Yarışmaya katılım için katılım formundaki soruların eksiksiz doldurulması gerekmektedir.
  3. Yarışma katılımları, 5 Eylül 20:00-21 Eylül 23:59 (TSİ) arasında kabul edilecektir.
  4. Yarışma sorularına verilen cevaplar arasından jüri tarafından seçilen 5 cevabın sahibi, şu ödüller ile ödüllendirilecektir. 1 kişiye 1 adet 60234: LEGO City People Pack – Fun Fair, 1 kişiye 1 adet 31095: LEGO Creator Fairground Carousel, 1 kişiye 1 adet 41374: LEGO Friends Karaoke Pool Party, 1 kişiye 1 adet 10889: LEGO DUPLO Mickey’s Vacation House ve 1 kişiye 1 adet 71024: LEGO Minifigures Disney Series 2 (Tekli rastgele paket)
  5. Yarışma sorularına verilen cevaplar anonim olarak Gofret.info adresinde ya da ilgili sosyal medya hesaplarında paylaşılabilecektir.
  6. Ödül kazanabilmek için yarışmacıların, Brick.tr hesabını takip etmekte olduğu Instagram hesaplarının ismini doğru bir biçimde paylaşması gerekmektedir. Eksik paylaşılan bilgiler ya da ödül gönderimi ilgili ya da genel teknik aksaklıklardan Gofret.info sorumlu değildir.
  7. Yarışma sonunda kazanılan ödül değiştirilemez ve kesindir. Ödül bir başka kişiye satılamaz veya ödülün karşılığı nakit olarak talep edilemez.
  8. Yarışmanın tüm hakları Gofret.info’da olup, yarışma ile ilgili her türlü değişikliği yapma hakkı saklıdır.
  9. Bu yarışma Gofret.info tarafından The LEGO Group’un desteği ile gerçekleştirilmektedir. The LEGO Group’un ya da herhangi bir üçüncü partinin bu yarışmayla bir bağlantısı ya da bu yarışmaya dair herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü bulunmamaktadır.