İlk LEGO Overwatch Seti OMNIC BASTION (75987) Duyuruldu ve Satışa Çıktı

,

Birkaç ay önce detaylarına değindiğimiz, Blizzard’ın başarılı çok oyunculu FPS oyunu Overwatch’ın LEGO setlerinden ilki, her ne kadar yakın zamanda farklı teaser’lar görmüş olsak da sürpriz bir şekilde Blizzard tarafından duyuruldu ve aynı anda Blizzard’ın kendi sitesinde satışa çıktı.

Sadece Blizzard’ın hayran eşyaları mağazasında satılan ve kısıtlı sayıda mevcut olan, Amerika fiyatı $25 ve Avrupa fiyatı €25 olan bu set 182 parçadan oluşuyor.

 

Bilince sahip ve bir robot olan Bastion’ın, Omnic Crisis (Overwatch evreninde geçmiş olan büyük savaş) kostümünü baz alan, kuş dostu Ganymede’in de yer aldığı bir modelden oluşan bu setin büyük ölçüde sergileme odaklı olduğunu söyleyebiliriz. Kişisel olarak, modelin küçük ölçeği nedeniyle Bastion’a benzetmekte zorlandım. Bir de Bastion’ın oyundaki ana özelliğinin bir tarete ya da bir tanka dönüşebilmesi olduğunu düşündüğümüzde; setin, dönüşüm konusuna hiç değinmemesi de aslında dikkat çekici bir eksiklik.

İlk duyurulan Overwatch seti olarak çok da etkileyici görünmese de sıkı bir Overwatch hayranıysanız, özellikle de kısıtlı sayıda olması nedeniyle almayı düşünebilirsiniz.

Aşağıda setin resmi ürün görsellerini ve ardından da orijinal set detaylarını bulabilirsiniz:

 

 

75987 LEGO Omnic Bastion Set Detayları

Overwatch® fans will want to build and collect this exclusive Bastion figure in Omnic Crisis orange skin. This Overwatch toy can swivel at the waist, move its arms and features a small sub machine gun in the right arm. Fans will also appreciate Bastion’s friendly bird sidekick, Ganymede, also in the unique Omnic Crisis orange skin. This Overwatch buildable toy is a Blizzard exclusive and only available in limited quantities.

  • Build a LEGO® version of the Overwatch Bastion figure in the Omnic Crisis skin!
  • This creative play toy construction set features Overwatch defense hero Bastion and friendly bird companion Ganymede
  • Bastion building toy stands over 4” (12cm) tall; 182 pieces – For boys and girls aged 10+ and fans and big kids of all ages
  • LEGO Overwatch characters and toys make the perfect gifts for fans of the game and are ideal Overwatch collectibles
  • The LEGO Overwatch Omnic Bastion 75987 building toy can be built together with all other original LEGO sets and LEGO bricks for creative building
İlginizi Çekebilir:  LEGO Harry Potter Hogwarts Icons Collector’s Edition (76391) Seti Duyuruldu

 

1 cevap

Yorumlar kapalı.