LEGO Ideas Pop-Up Book (21315) Seti Duyuruldu

,

Daha önceki LEGO Ideas haberlerimizde sözünü ettiğimiz üzere, 2017 üçüncü değerlendirme döneminde tek onaylanan LEGO Ideas ürün fikri olan Pop-Up Book (21315 3 Boyutlu Kitap) seti duyuruldu.

Çoğu LEGO Ideas setine kıyasla çok kısa bir sürede hayata geçen bu set, Maze (21305) setinden sonra, tasarımcısının, onaylanan ikinci LEGO Ideas fikri oldu. Set, orijinal tasarımdan, mekanizma ve yapı olarak çok farklı olmasa da görsel anlamda zenginleştirilmiş ve içerisinden çıkan parçalarla, aynı anda Kırmızı Başlıklı Kız ve Jack ve Fasulye Sırığı (Sihirli Fasulye) masallarını inşa edebiliyorsunuz.

1 Kasım’da piyasaya sürülecek ve Amerika fiyatı $69,99 ve Avrupa fiyatı €69,99 olacak 859 parçalık bu setin basın açıklamasının Türkçe çevirisini ve resmi ürün görsellerini aşağıda bulabilirsiniz:

 

Bu tuğlateşem üç boyutlu LEGO kitabı ile iki klasik masalın keyfini çıkarın!

LEGO Ideas 21315 Pop-Up Book ile, klasik Kırmızı Başlıklı Kız ve Jack ve Fasulye Sırığı masallarını inşa edin, bu masallarla oynayın ve onları sergileyin.

LEGO parçalarından oluşan, inşa edilebilir, bu ilk üç boyutlu kitap açıldığında; açılabilir kapısı, yatak odası ve mutfağı ile büyükannenin kulübesindeki meşhur sahneyi ortaya çıkarır. Kırmızı Başlıklı Kız’ın kurtla karşılaştığı sahneyi canlandırın ya da büyükannenin kulübesini, devin bulutların üzerindeki evindeki sahne ile değiştirin.

İdeal bir yaratıcılık hediyesi olan bu koleksiyon oyuncağı, iki sahneyi aynı anda inşa edebilmenize yetecek kadar parçaya sahiptir ve hatta kendi sahnenizi de inşa edebilirsiniz. Bu LEGO seti, üç boyutlu kitapların kısa tarihini, setteki iki masalın geçmişlerini ve LEGO hayranı tasarımcıları ile LEGO tasarımcıları hakkında bilgiler içeren bir kitapçık içerir.

4 yeni Kasım 2018 minifigürü (Kırmızı Başlıklı Kız, Büyükanne, Kurt ve Dev) ve 1 yeni Kasım 2018 mikrofigürü/nanofigürü (Jack) içerir.

 

 

İlginizi Çekebilir:  LEGO Creator Expert FIAT 500 (10271) Duyuruldu

21315 LEGO Ideas Pop-Up Book Basın Bülteni:

Enjoy 2 classic fairy tales with this brick-mazing pop-up LEGO® book!

Build, play and display the classic fairy tales Little Red Riding Hood and Jack and the Beanstalk with LEGO® Ideas 21315 Pop-up Book! This first-ever buildable pop-up book made from LEGO bricks opens to reveal the famous scene of grandmother’s forest cottage featuring opening door, bed and kitchen area. Recreate the scene when Little Red Riding Hood meets the wolf or swap out grandmother’s cottage for the scene of the giant’s castle in the clouds. This collectible toy features enough bricks to build both scenes or you can even build a scene of your own and makes a perfect creative gift. This LEGO set includes a booklet with a short history of pop-up books, a condensed history of each fairy tale in the set, as well as information about its fan designers and LEGO designers.

  • Includes 4 new-for-November-2018 LEGO® minifigures: Little Red Riding Hood, Grandmother, the Wolf, and the Giant. Also includes 1 new-for-November-2018 microfigure: Jack.
  • First pop-up book in LEGO history features 2 different LEGO fairy tale stories: Little Red Riding Hood and Jack and the Beanstalk.
  • Build and display or recreate your own stories from 2 classic fairy tales with this imagination toy.
  • This LEGO® Ideas set features enough bricks to build both fairy tales in the set or you can even build your own scene.
  • Includes a booklet featuring building instructions, a brief history of pop-up books, a short history of the 2 fairy tales in the set, plus information about this amazing classic fairy tale’s fan designers and LEGO® designers.
  • Pop-up book measures over 7” (20cm) long and 5” (13cm) wide when closed, and over 11” (28cm) wide when open.
İlginizi Çekebilir:  LEGO Minifigürleri Seri 20 (71027-CMF Series 20) Duyuruldu