Yeni Şehir Meydanı Seti LEGO CITY MAIN Square (60271) Seti Duyuruldu

,

Bu yılın yeni şehir meydanı seti LEGO City Main Square (60271 – Ana Meydan) duyuruldu.

Ülkemizde Nickelodeon kanalında yayınlanan Lego City Adventures dizisinden karakterleri barındıran setin tasarımı ilgi çekici olsa da fiyat ve parça olarak önceki şehir meydanları setlerinden büyük ve tema olarak oldukça dağınık bir set olduğu için tramway haricinde yetişkinlerin ilgisini çekmeyebilir. (Tramwayda ray olmadığını da belirtelim.)

 

1 Eylül’de piyasaya çıkacak ve Avrupa fiyatı €179,99 olacak 1.517 parçalık bu setin görsellerini ve Türkçe set bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz:

 

 

Çocuklar bu inanılmaz LEGO® City Ana Meydan (60271) oyun setiyle LEGO® City Maceraları çizgi dizisine dalabilir. Bir belediye sarayı, şehir meydanı, konser sahnesi, klasik restoran ve tramvay istasyonu, ayrıca Belediye Başkanı Fleck’in limuzini, Snake Rattler’ın motosikleti ve Harl Hubbs’ın tamirci arabası dahil güzel oyuncak araçlar bulunur. Muhteşem LEGO City TV karakterleri dahil 14 minifigürü de eklediğinizde bitmeyen oyunlar için sahne hazır.

Çocuklar için şehir merkezi oyun seti
LEGO City Ana Meydan oyun seti, kolay anlaşılır yapım kılavuzu içerir ve akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Building Instructions uygulamasının bir parçası olan Instructions PLUS talimatları da bulunur. Bu interaktif yapım kılavuzu, görüntüyü yakınlaştırma ve döndürme araçlarıyla küçük LEGO severlerin çabucak ustalaşmasına yardımcı olur.

Erkek ve kız çocuklar için ilham verici oyuncaklar
LEGO City yapım setleri; keyifli ve eğlenceli bir yapım ve oyun deneyimi sunan özelliklerle dolu binalar, gerçekçi oyuncak araçlar ve eğlenceli karakterlerle açık uçlu, yaratıcı oyunları teşvik eder.

  • Bu inanılmaz LEGO® City Ana Meydan (60271) oyun seti, LEGO® City’nin heyecan verici dünyasına harika bir giriştir. 5 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmeldir, gerçek yaşamdan senaryolara dayalı açık uçlu, hayali rol oyunlarına esin kaynağı olur.
  • Kutuda ne var? Binalar arasında bir belediye sarayı, konser sahnesi ve restoran bulunur. Araçlara Snake Rattler’ın motosikleti ve Harl Hubbs’ın tamirci arabası dahildir. Ayrıca çeşitli LEGO® City Maceraları çizgi dizi minifigürleri içerir.
  • Çocuklar bu inanılmaz yapım setiyle LEGO® City Maceraları çizgi dizisinden sahneleri tekrar tekrar canlandırabilir. Eğlenceli, hayal gücü geniş oyunlara esin kaynağı olacak gerçekçi özellikler, fonksiyonlar, detaylar ve karakterlerle dolu.
  • 5 yaş ve üzeri çocuklara güzel bir oyuncak mı arıyorsunuz? Bu oyun LEGO® City Ana Meydan oyun seti, oynamayı seven LEGO City TV hayranları ve çocuklar için harika bir yılbaşı, doğum günü ya da özel gün hediyesidir. Sadece temel yapım becerileri gerektirir.
  • Yapıldığında belediye sarayının yüksekliği 32 cm, genişliği 27 cm ve derinliği 15 cm’dir, tramvayın yüksekliği 12 cm, uzunluğu 37 cm ve genişliği 5 cm’dir.
  • Pile gerek yok! Bu LEGO® oyuncağı çocukların hayal güçleriyle çalışır, oyunlar hemen başlayabilir.
  • Basılı bir yapım kılavuzu ve küçük oyuncuların model ustaları olmasına yardımcı olan interaktif yapım kılavuzu olan Instructions PLUS dahildir! Akıllı cihazlar için ücretsiz LEGO® Yapım Talimatlarının bir parçası olarak mevcuttur.
  • LEGO® City Şehir setleri, çocuklar gerçekçi mekanlarda açık uçlu maceralar geliştirirken hayali rol oyunlarını harekete geçiren renkli binalar, havalı oyuncak araçlar ve eğlenceli karakterler içerir.
  • Tüm LEGO® City oyun setleri, tüm LEGO yapım parçalarının tutarlı, birbiriyle uyumlu olması ve her seferinde kolayca takılıp çıkarılması için en yüksek sektör standartlarına ve kalite kriterlerine uygundur.
  • LEGO® yapım parçaları, her çocuğun yapım setinin en yüksek global güvenlik ve kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.