LEGO STRANGER THINGS Teması ve The UPSIDE DOWN (75810) Seti Duyuruldu

, ,

 

Güncelleme: 75810 LEGO Stranger Things: The Upside Down set incelememiz yayında, okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Dünya ile aynı anda sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyduğumuz ve bizi fazlasıyla heyecanlandıran bir duyuru ile karşınızdayız.

Birkaç gündür LEGO’nun sosyal medya hesapları üzerinden ipuçlarını verdiği ve 15 Mayıs gece yarısında satışına başlayacağı LEGO Stranger Things teması ve bu temanın ilk seti Upside Down (75810) duyuruldu. Benzersiz tasarımı ve minifigürleri ile bizi ciddi ölçüde heyecanlandırdı ve LEGO hayranı olmayan Stranger Things hayranlarını da kendisine çekme potansiyeline sahip.

Dizinin ilk iki sezonuna göndermeler içeren bu set, Byers ailesinin evinin hem gerçek dünya hem de Upside Down versiyonlarını içeriyor ve birbirlerinin yansıması şeklinde tasarlanan bu evler, iki yönlü de sergilenebiliyor. Temanın tasarım ekibinin başında da LEGO Creator Expert modüler binalarının sevilen tasarımcısı Jamie Berard olduğunu ayrıca belirtelim.

Geçerli olduğu ülkelerde LEGO VIP sadakat programı üyeleri için 15 Mayıs’ta, herkese açık olarak da 1 Haziran’da piyasaya sürülecek ve Amerika fiyatı $199,99, Avrupa fiyatı ise €199,99 olacak 2.287 parçalık bu setin basın açıklamasının çevirisini ve resmi ürün görsellerini aşağıda bulabilirsiniz:

 

İnşa etmek ve koleksiyonunuza katmak için En ileri seviye LEGO Stranger Things modeli!

Dünya çapında bir hit olan Netflix dizisinin hayranları, bu LEGO Stranger Things koleksiyon oyuncağı 75810 The Upside Down’un orijinal detaylarını beğenecek. Bu, sağlam, yapım parçaları ile inşa edilen model, gerçek dünya ve Upside Down arasında dönebilmektedir.

Modelin yapım kılavuzunun tasarımı, aileyle ve arkadaşlarla paylaşımlı iyi bir inşa deneyimine olanak sağlamaktadır. Byers ailesinin evi; Will’in yatak odası, salon ve yemek odasını içermektedir. Evin farklı bir boyutta yer alan Upside Down versiyonu, modelin gerçek dünyadaki tüm odalarını; hayranlara diziden çok tanıdık gelecek, karanlık, sarmaşıklarla kaplı ve harap bir görüntü ile içermektedir.

Bireysel akesuarlara sahip 8 Stranger Things figürü ile bu set; diziye olan tutkularını göstermek için bu modeli inşa etmeye ve sergilemeye bayılacak Stranger Things hayranları için çok uygun bir hediye olmaktadır.

 

 • Bu LEGO Stranger Things oyuncağı, bir hit olan Netflix dizisi Stranger Things’den hemen tanınacak 8 minifigür içerir: Eleven, Mike Wheeler, Lucas Sinclair, Dustin Henderson, Will Byers, Joyce Byers, Şerif Jim Hopper ve Demogorgon.
 • Byers ailesinin evi, mobilyalı bir veranda, salon, yemek odası ve Will’in yatak odasını içerir.
 • Salon; ışıklı alfabe duvarı, kanepe, kahve sehpası, telefon, balta, “have you seen me” broşür sticker’lı bir parça ve Demogorgon’ı yakalamak için bir ayı kapanı gibi diziden orijinal detaylar içerir.
 • Dizide önemli bir rol oynayan ve bu model tarafından aslına sadık bir biçimde yaratılan, Will’in yatak odası, Will’in müzik seti, yatak, masa, masa lambası, çizimler ve film afişleri gibi detaylar içerir.
 • Yemek odası, bir koltuk, Noel ışıklarının konulduğu kutular, FRP oyunu kural kitabı sticker’lı bir parça ve bir saksı bitkisi içerir.
 • Tavan arasındaki boşluk, Mind Flayer çizimi sticker’lı bir parça ve “Will the Wise” için bir büyücü şapkası içerir.
 • Upside Down seti, Netflix dizisindeki atmosferi yansıtan, tüyler ürpertici sarmaşıklar, karanlık renkler ve harap bir görüntü gibi detaylar içerir.
 • Şerif Jim Hopper’ın polis jipi, içine kolaylıkla erişmeyi sağlayan çıkarılabilir bir tavan ve ikinci sezona gönderme olarak bir balkabağı parçası içerir.
 • Bazı aksesuar parçaları şunlardır: Lucas’ın sapanı ve el feneri, Dustin’in walkie-talkie’si ve pusulası, Mike’ın el feneri and walkie-talkie’si, Hopper’ın kahve fincanı, Joyce’un el feneri ve “Will the Wise” çizimi ve Eleven’ın waffle’ı.
 • Bu Stranger Things koleksiyon ürünü, 2.200’den fazla parça içerir ve ve 11 poşet içerisinde gelir; bu sayede, gerçek dünya ve Upside Down, paylaşımlı bir inşa deneyimi için aynı anda inşa edilebilir.
 • 32 cm uzunlukta, 44 cm genişlikte ve 21 cm derinliktedir.

 

 

İlginizi Çekebilir:  LEGO ARCHITECTURE Özgürlük Heykeli (21042) ve Çin Seddi (21041) Duyuruldu

75810 LEGO Stranger Things The Upside Down Basın Bülteni:

The ultimate LEGO® Stranger Things model to build and collect!

Fans of the global hit Netflix original series will appreciate the authentic details of this highly collectible LEGO® Stranger Things toy – 75810 The Upside Down. This sturdy, brick-built model can flip between the real world and The Upside Down. The design of the model’s building instructions makes it a great shared building experience with friends and family. The Byers’ house features Will’s bedroom, the living room and the dining room. The Upside Down version of the house, from an alternate dimension, features all the rooms from the real-world model but with a dark, vine-covered, dilapidated look that fans will instantly recognize from the series. With 8 Stranger Things figures, each with its own accessories, this playset makes a great gift for Stranger Things fans who will love to build and display this model to show their passion for the series.

 • This LEGO® Stranger Things toy includes 8 instantly recognizable Stranger Things minifigures from the hit Netflix original series: Eleven, Mike Wheeler, Lucas Sinclair, Dustin Henderson, Will Byers, Joyce Byers, Chief Jim Hopper and the Demogorgon.
 • The Byers’ house features a front porch with furniture, living room, dining room and Will’s bedroom.
 • The living room features authentic details from the series, like the alphabet wall with a light-up function, couch, coffee table, telephone, axe, ‘have you seen me?’ flyer stickered element and a bear trap to catch the Demogorgon.
 • Will’s bedroom plays a central role in the series, which this model faithfully replicates, including details like Will’s boombox, bed, desk, desk lamp, drawings and movie posters.
 • The dining room includes an armchair, boxes that store Christmas lights, fantasy game rule book stickered element and a potted plant.
 • The attic space includes a Mind Flayer drawing stickered element and a wizard hat for ‘Will the Wise’.
 • The Upside Down set captures the look and feel from the Netflix original series, including creepy vines, dark coloring and a dilapidated look.
 • Chief Jim Hopper’s police truck includes a removable roof for easy access to the interior and a pumpkin element as a reminder of Season 2.
 • Accessory elements include Lucas’ slingshot and flashlight, Dustin’s walkie-talkie and compass, Mike’s flashlight and walkie-talkie, Hopper’s coffee mug, Joyce’s flashlight and drawing of ‘Will the Wise’, and Eleven’s waffle.
 • This Stranger Things collectible includes over 2,200 pieces and comes in 11 bags, so the real world and The Upside Down can be built at the same time for a shared building experience.
 • Measures over 12” (32cm) tall, 17” (44cm) wide and 8” (21cm) deep.
İlginizi Çekebilir:  2018 Yaz BRICKHEADZ Duyuruları: Ghostbusters, Star Wars, Minecraft ve Disney