LEGO Creator Expert Ford Mustang (10265) Duyuruldu

, ,

Daha duyurulmadan önce LEGO’nun kendi sitesinde resmi görülen, bu nedenle de çok da sürpriz olmayan LEGO Creator Expert araçlar alt temasının yeni üyesi Ford Mustang (10265) duyuruldu. Geçtiğmiz yılki LEGO Creator Expert aracı Aston Martin (10262)’in Ağustos ayında piyasaya sürüldüğünü düşünürsek, bu yılki aracın oldukça erken çıktığını söyleyebiliriz. İlk bakışta, Aston Martin’in yuvarlak hatlarını köşeli LEGO parçaları ile yaratmak ne kadar zorlu olduysa, Ford Mustang gibi sert hatlara sahip bir aracı da LEGO parçaları ile yaratmak o kadar başarılı olmuş gibi görünüyor.

1 Mart’ta piyasaya sürülecek ve Amerika fiyatı $149,99, Avrupa fiyatı €129,99 ve Türkiye fiyatı 849,90 TL olacak 1471 parçalık bu setin basın açıklamasının Türkçe çevirisini ve resmi ürün görsellerini aşağıda, orijinal basın açıklamasını da yazının en sonunda bulabilirsiniz:

 

1960’lardan gelen kendi Ford Mustang’inizi inşa edin ve özelleştirin!

Koyu mavi gövdesinin üzerinde beyaz yarışçı çizgilerine, havalandırma kapağı, basıklı Mustang ızgara amblemi ve GT amblemleri ve yola tutunan lastiklerle 5-spoke jantlar içeren LEGO Creator Ford Mustang ile 1960’ların ikonik muscle car’larından birinin büyüsünü keşfedin. Ford’un geribildirimleri ile geliştirilen bu orijinal replika, özelleştirmeler için, plakalar, supercharger, arka ducktail spoiler, büyük egzoz boruları, ön chin spoiler ve nitro tankı gibi opsiyonel eklentilerle gelmektedir.

Daha da çetin bir görüntü için arka aksın yüksekliğini bile ayarlayabilirsiniz. Tavan panelini çıkarın ya da kapıyı açın ve fiyakalı koltuklar, radyo, çalışan direksiyon ve konsolun ortasındaki vites kolunu içeren detaylı iç mekana erişin. Malzemeleri bagajda saklayın ya da motor kapağını açarak, aküsü, hortumları ve filtre detayları olan 390 V8 büyük blok motora erişin. Bu ileri seviye yapı seti, zorlu ama keyif verici, nostalji dolu bir inşa deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır ve eviniz ya da ofisiniz için harika bir sergi parçasıdır.

 

 

İlginizi Çekebilir:  2020 LEGO NINJAGO Set Görselleri

10265 LEGO Creator Expert Ford Mustang Basın Bülteni:

Build and customize your very own 1960s Ford Mustang!

Discover the magic of an iconic 1960s American muscle car with the LEGO® Creator Ford Mustang, featuring dark-blue bodywork with white racing stripes, bonnet scoop, printed mustang grille badge, GT emblems and 5-spoke rims with road-gripping tires. Developed with input from Ford, this authentic replica comes with optional add-ons for customization, including a selection of license plates, supercharger, rear ducktail spoiler, beefy exhaust pipes, front chin spoiler and a nitrous oxide tank.

You can even adjust the lift of the rear axle for an extra-mean look! Remove the roof panel or open the doors and you have access to the detailed interior with handsome seats, radio, working steering and a mid-console gearshift. Store items in the trunk or lift the hood to reveal a detailed big block 390 V8 engine with battery, hoses and air filter detailing. This advanced building set has been designed to provide a challenging and rewarding building experience full of nostalgia and makes a great centerpiece for the home or office.

 • Authentic replica of a 1960s Ford Mustang featuring dark-blue bodywork with white racing stripes, air scoop, 5-spoke rims with road-gripping tires, and a selection customization add-ons.
 • Open the doors or remove the roof panel to access the detailed interior with handsome seats, radio, mid-console gearshift and working steering.
 • Open the trunk to store items and lift the hood to reveal a detailed Ford Mustang V8 engine with battery, hoses and air filter.
 • Also includes a printed mustang grille badge and 2 GT emblems.
 • Customize the Ford Mustang with the included supercharger, rear ducktail spoiler, beefy exhaust pipes, front chin spoiler and a nitrous oxide tank.
 • Choose from a selection of license plates.
 • Lift the hood to check out the realistic engine detailing.
 • Adjust the lift of the rear axle for a real mean look!
 • This Mustang toy car model includes 1,470 pieces and is suitable for ages 16+.
 • New-for-March-2019 special elements include 5-spoke rims, 2×8 brick with bow, 1×3 mustang logo tile, 2×4 bow with ‘GT’ Emblem.
 • Measures over 3” (10cm) high, 13” (34cm) long and 5” (14cm) wide.
1 cevap

Yorumlar kapalı.