BRICKLINK AFOL DESIGNER PROGRAM Kutu Tasarımları Yayınlandı (Son 5 Gün)

Daha önce detaylarını paylaştığımız, LEGO yapım parçasının 60. yılına özel kitle fonlamalı set tasarım programı BrickLink AFOL Designer Program‘in dünyanın her yerine ücretsiz kargo içeren ön sipariş aşamasının sonlanmasına 5 gün kaldı.

Farklı konseptlerde keyifli setlerin olduğu finalistleri henüz desteklemediyseniz bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz. (Bu setler, resmi LEGO setleri olmasa da LEGO Group’un desteği ile üretildiği için LEGO 60. yıl logosunu taşıyor.)

 

Asıl konumuza geri dönecek olursak, 16 setten 13’ünün fonlama hedefine ulaşması nedeniyle, BrickLink, bu setlerin kutu tasarımları konusunda da yol kat etmiş. Bu nedenle de kutu tasarımlarıyla ilgili görselleri ve detayları fonlama sürecinin tamamlanmasını beklemeden paylaştı.

Şık ve sade bir tasarıma sahip olduğunu gördüğümüz bu kutularda çok ince bir de dokunuş görüyoruz. Kutunun dış kısımı açıldığında, ilgili sete özel bir arka plan halini alıyor.

 

BrickLink AFOL Designer Program kutu tasarımlarıyla ilgili daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz ve görselleri de aşağıda görebilirsiniz:

 

box_sleeve

box_main