LEGO Star Wars Darth Vader Bust (75227) Setinin Yapım Kılavuzu Yayınlandı

,

Amerika’da gerçekleştirilecek Star Wars Celebration 2019 etkinliğine özel olarak çıkarılan ve LEGO Star Wars 20. Yıl Özel setlerinden biri olan LEGO Star Wars Darth Vader Bust (75227 – Darth Vader Büstü) seti, bu yıl çok fazla görmeye başladığımız, bölgelere ve etkinliklere özel setlere bir yenisinin daha eklenmesi sebebiyle dünyadaki LEGO Star Wars hayranlarını üzmüştü. (Setin 327 parça olduğunu ve Amerika fiyatının $39,99 olacağını da ekleyelim.)

Neyse ki LEGO, daha önce SDCC 2018 özel setlerinde yaptığı gibi, bu setin içerisinde özel ya da nadir parça koymadı ve yapım kılavuzunu da sitesinde yayınladı.

Bu sayede, siz de elinizdeki parçalarla, gerekirse LEGO Store’lardaki Pick-A-Brick’ten ya da BrickLink’ten destek alarak bu seti yapabilirsiniz. Özellikle de büstün içerisindeki renkli parçaların yerine başka parçalar kullanmanızda bir sorun olmayacaktır.

LEGO Star Wars Darth Vader Bust (75227) setinin yapım kılavuzunu buraya ya da aşağıdaki resme tıklayarak LEGO’nun kendi sitesinden indirebilirsiniz. Güç sizinle olsun.

 

75227-1