LEGO Harry Potter Serisinin Dönüşü 75954 Hogwarts Great Hall ile Duyuruldu

,

Yılın bu dönemi, dünyanın farklı ülkelerindeki oyuncak fuarlarından gelen haberlerle set duyuruları anlamında oldukça yoğun geçiyor. Bu haberlerden en çok sevindiklerimizden biri de bir set duyurusu ile birlikte gelen bir tema duyurusu ile oldu.

Hogwarts Great Hall (75954 – Hogwarts Büyük Salon) ile birlikte LEGO Harry Potter temasının geri döndüğü doğrulandı. Bu set ile birlikte bu yıl en az 5 farklı Harry Potter seti göreceğimiz de gelen bilgiler arasında. Tabii bunların yanı sıra bu yıl Fantastic Beasts setleri de göreceğiz.

Amerika fiyatı $99,99, olacak 878 parçalık bu setin basın açıklamasının özet çevirisini ve resmi ürün görsellerini aşağıda bulabilirsiniz:

Hogwars’taki Büyük Salon’daki büyülü maceralara hoş geldiniz!

Bir şömine, banklar, masalar ve döndürülebilir flamalar ve de spiral merdivenli, iksir odası, hazine odası, Seçmen Şapka, Erised’in Aynası ve çok sayıda büyülü aksesuar içeren bu 4 katlı, detaylı LEGO Hogwarts Büyük Salon oyun seti ile Harry Potter filmlerindeki büyülü sahneleri inşa edin ve yeniden canlandırın. 10 minifigür ve inşa edilebilir Basilisk ve Fawkes yaratıklarının yanı sıra Hedwig ve Scabbers figürlerini içerir.