Gofret.Info, The LEGO Group Tarafından Tanınan İlk ve Tek Türkçe LEGO Hayran Yayını (RLFM) Oldu

,

Bugün itibariyle The LEGO Group tarafından tanınan bir topluluk olduğumuzu büyük bir heyecan ve memnuniyetle sizlere duyurmak istiyoruz.

Kısaca söz etmek gerekirse, AFOL tabir ettiğimiz yetişkin LEGO hayranlarının topluluklarını temsil ettiği ve dünya çapında bir ağ olan, LEGO Ambassador Network’e (LEGO Elçi Ağı); The LEGO Group’un resmi AFOL destek programı kapsamında, Recognized LEGO Fan Media (RLFM – Tanınmış LEGO Hayran Yayını) olarak kabul edildik.

Bu sayede resmi LEGO duyurularını ve haberlerini sizlere çok daha hızlı bir biçimde, dünya ile aynı anda, Türkçe’ye çevrilmiş olarak ulaştırabilirken aynı zamanda bu platformda siz okurlarımızın elçisi olacağız. Tanınmış olmamız, sanal ve fiziksel etkinlikler düzenleme konusunda daha aktif olmamıza da vesile olacak.

 

Bu kadar kısa sürede bu noktaya siz okurlarımız sayesinde geldik. Yayın hayatına başladığımızdan beri sürdürdüğümüz çizgimizden sapmadan, Türkiye’deki ilk ve tek RLFM statüsündeki LEGO haber kaynağı olarak; incelemeleri, haberleri ve LEGO hakkındaki diğer her şeyi, Türkçe olarak, dünya standartlarında, sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

Bizlere isterseniz yazılarımızın yorumlar bölümünden, isterseniz de Instagram üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve henüz fırsatınız olmadıysa

Instagram hesabımızı takip etmeyi

ve YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

 

Dipnot olarak, hukuki bir karışıklık olmaması açısından, tanınmış bir topluluk olmamızla birlikte, sitenin altında bulunan, The LEGO Group’un yasal uyarısının geçerliliğini koruduğunu hatırlatalım :)

 

2 cevaplar

Yorumlar kapalı.