The LEGO Movie 2: Second Part filminin fragmanı yayınlandığından beri tüm LEGO severlerin heyecanla beklediği film setlerinden üçü (70829/70827/70830) resmi olarak duyuruldu. Film 2019 Şubat ayında vizyona girecek. Setlerin çıkış tarihi ise henüz netleşmedi.

Tahminimizce daha çok set göreceğiz; fakat duyurulan her setin filmin konusunu açığa çıkarma ihtimali olduğu için şimdiye kadar sadece fragmanda gördüğümüz sahneleri içeren setler duyuruldu. Bu setlerin (ve de filmin) dikkat çeken özelliği, ilk filmde LEGO’larla oynayan çocuğun kız kardeşi aracılığıyla LEGO DUPLO ve LEGO Friends dünyası ile diğer LEGO dünyalarını birleştiriyor olması.

Bu setlerin resmi ürün görsellerini ve fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

Emmet and Lucy’s Escape Buggy! ( 70829 Emmet ve Lucy’nin Kaçış Arabası! )

Amerika fiyatı $49,99

 

Ultrakatty & Warrior Lucy! (70827 Ultrakatty ve Savaşçı Lucy!)

Amerika fiyatı $29,99 olan bu setin dikkat çekici özelliklerinden biri, filmin, şehrin DUPLO canavarları tarafından işgali sonrasını anlatması itibariyle LEGO System tuğlalarından yapılma bir LEGO DUPLO karakteri içeriyor olması.

 

Sweet Mayhem’s Systar Starship! (70830 Sweet Mayhem’in Systar Yıldız Gemisi!)

Amerika fiyatı $69,99 olan bu setin özelliği ise içerisinde hem LEGO Minifigürü hem de LEGO Minidoll’u (Friends ve benzeri serilerde yer alan LEGO Minibebekleri) içeriyor olması.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın