LEGO Store PICK-A-BRICK Duvarlarında Hangi Parçalar Var – Mart 2020

,

Bu ayki Pick-a-Brick haberimizde bazı değişiklikler sizi bekliyor. Artık mümkün olduğunca duvarları videolu olarak paylaşmanın yanı sıra LEGO Store’larla birlikte LEGOLAND Discovery Centre’ın Pick-a-Brick duvarına da yer vereceğiz.

Aşağıda, LEGO Store İstanbul Kanyon, Akasya ve Hilltown ve LEGOLAND Discovery Centre İstanbul Shop’un güncel parça duvarlarının detaylı videolarını bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz ay olduğu gibi, mağazalardaki talep arasında ciddi bir fark var. Akasya’daki parçalar oldukça azalmışken, Hilltown’un duvarı çok daha dolu. Üç LEGO Store’da da parça çeşitliliği birbirine yakın ve donut parçası gibi az bulunur şekil ve renklerdeki parçaları da görüyoruz. Zeminden tavana bir bina yapabileceğiniz çeşitlilikte diyebiliriz. Discovery Centre’ın parçaları LEGO Store’lardan oldukça farklı olmakla birlikte, yine oldukça zengin ve özellikle tekli parça, bitki parçası ya da düz parça (tile) arıyorsanız ilginizi çekecektir.

Bu videolar Mart ayının ilk haftasında çekilmiştir. Mağazalara yakın zamanda bile gittiğinizde ufak tefek farklılıklar olabilecektir.  Güncel bilgiler için bizleri takip etmeye devam edin.

 

LEGO Store Kanyon Pick-a-Brick Duvarındaki LEGO Parçaları:

 

LEGO Store Akasya Pick-a-Brick Duvarındaki LEGO Parçaları:

 

LEGO Store Hilltown Pick-a-Brick Duvarındaki LEGO Parçaları:

 

LEGOLAND Discovery Centre İstanbul Pick-a-Brick Duvarındaki LEGO Parçaları: