LEGO 2024 Haziran-Aralık Kataloğu Yayınlandı – Resmi İndirme Bağlantısı İle

, ,

2024 yılının ikinci LEGO kataloğu hem dijital hem de basılı olarak olarak yayınlandı. (LEGO Store’lardan basılı katalogları edinebilirsiniz.)

Geçen senenin Haziran-Aralık kataloğu gibi DREAMZzz teması, kapağı ve ilk sayfaları doldurmuş. Devamında da katalog yaş sırası ile alıştığımız şekilde ilerliyor.

Minifigürler kısmında ise Eylül’de Dungeons & Dragons serisi çıkacağını öğreniyoruz.

Bunun haricinde belirli temalarda Ağustos setlerini de görme şansı elde ediyoruz, özellikle Super Mario temasının tümüyle yenilendiğini ve yeni başlangıç setlerinin yanı sıra, artık bağımsız da kullanılabilecek sergi/oyun setlerinin yer aldığını görüyoruz. Daha klasik konulara ve tasarımlara sahip Haziran City setleri de ayrıca bir heyecan verici.

 

Aşağıda, kataloğun LEGO’nun sitesindeki resmi indirme bağlantısını bulabilirsiniz. Kataloğu çevrimiçi olarak inceleyebilir ya da PDF formatında indirebilirsiniz. (İlerleyen dönemlerde bu bağlantılar kaldırıldığı için bir kopyasını indirip saklamanızı öneriyoruz.)

Dijital katalog basılı kataloğun bir kopyası olarak hazırlanmış olsa da fakat PDF katalogda City kısmında ufak görsel hatalar söz konusu.

 

Ocak-Haziran 2024 Türkiye LEGO Kataloğu indirme bağlantısı:

https://catalogs.lego.com/lego-sets-for-kids/tr/